PL EN

Kwartalnik „Psychoterapia” objął swoim patronatem medialnym konferencję jubileuszową z okazji X-lecia Ośrodka ReGeneRacja „Teraźniejszość i przyszłość psychoterapii dzieci i młodzieży”

 
„Teraźniejszość i przyszłość psychoterapii dzieci i młodzieży” to hasło przewodnie konferencji jubileuszowej z okazji X-lecia Ośrodka ReGeneRacja, która odbędzie się w Warszawie w dniu 01.04.2023 r. (sobota).

Konferencja z okazji X-lecia istnienia ReGeneRacji to okazja do uczestniczenia w interesujących wykładach znamienitych specjalistów i specjalistek z zakresu psychoterapii i psychiatrii dzieci i młodzieży. Działaniom ReGeneRacji – tak w codziennej pracy, jak i podczas organizacji konferencji jubileuszowej – przyświeca cel popularyzowania rzetelnej wiedzy z dziedziny psychoterapii i psychiatrii wieku rozwojowego. Podczas konferencji wysłuchamy prelekcji prof. dr hab. Katarzyny Schier, prof. dr hab. n.med. Agnieszki Słopień, Justyny Dąbrowskiej, dr hab. n.med. Macieja Pileckiego.

Jednocześnie wydarzenie stanowi doskonałą okazję do konsolidowania środowiska: psychologów, psychoterapeutów różnych modalności i psychiatrów, czyli wszystkich osób działających na rzecz poprawy i wspierania zdrowia psychicznego pacjentów w wieku rozwojowym.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi konferencji na stronie: internetowej:
https://osrodekregeneracja.pl/konferencja/
 
eISSN:2391-5862
ISSN:0239-4170
Journals System - logo
Scroll to top